• info@djpolska.pl
  • +48 512 629 925

Oferta

CO OFERUJEMY?

Przede wszystkim wyśmienitą zabawę i muzykę zgodną z Waszymi preferencjami, niebanalne i unikatowe atrakcje weselne oraz … Waszą spokojną głowę o nastroje gości podczas imprezy!

Scenariusz imprezy oraz repertuar ustalamy razem z Wami. Oferujemy szeroki wybór nagrań, począwszy od przebojów lat 60 poprzez Rock’n’Roll, Italo Disco, gorące rytmy latynoskie, aż do największych hitów współczesnych. Pamiętamy także o wielbicielach mocniejszych rytmów i fanach muzyki biesiadnej, nie zapominamy o tańcach klasycznych, muzyce regionalnej np. góralskiej i tych na nutę cygańską. 

To będzie unikatowa impreza! Gości weselnych uwielbiamy poznawać przez ciągłą interakcję na parkiecie. W zanadrzu mamy szereg niespodzianek, wspólnych zabaw oraz tańców, a wszystko to dostosowane do Was i Waszych bliskich. 

Oryginalność i harmonia. Odnajdziemy się w każdej stylistyce weselnej. Specjalnie dla Was WŁASNORĘCZNIE przygotowaliśmy różne stanowiska DJ.

DJ Polska to nie tylko muzyka! Prawdziwy taniec w chmurach, iskrowe wulkany, napis LOVE, bańki mydlane… to wszystko specjalnie dla Was! Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, a w kwestii cudów prosimy o kontakt lub zapraszamy do zapoznania się z usługami dodatkowymi – kliknij  🙂 może jeszcze nie wiesz, że tego właśnie potrzebujesz..? 

DEKORACJA ŚWIATŁEM. To taki nasz mały konik. Oferujemy profesjonalne oświetlenie sali oraz zastosowanie efektów specjalnych. Wasi kamerzyści i fotografowie podziękują Wam na nas!

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Par Młodych oraz firm, które z nami współpracowały – kliknij